close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

5.5. 2012 ČESKÝ KRUMLOV - klub FabriČKa (ulice Za Jitonou)


Concerts


Written by Guzdan on Monday 16.4.2012 17:24, read: 802×
http://frontstage.cz/data/plakaty/201205051332924838.jpg

"Future Fusion Metal" - tak by se dal označit styl přední evropské kapely MNEMIC. Zdá se to až neuvěřitelné, že se nám tuto nejsilnější známou dánskou dvojku MNEMIC + RAUNCHY podařilo stáhnout k nám na jih a navíc do zcela nového hudebního klubu v Českém Krumlově, klubu FabriČKa. Bude to zajisté křest tím pravým metalovým ohněm!!!

MNEMIC
www.myspace.com/mnemic
je kapela, která se těžko zařazuje a těžko může být popsána určitým stylem, nejblíže snad mají k thrash metalu, progressive metalu až nu metalu. Jejich hudba je podporována různými samply, které vytváří patřičnou atmosféru. Jejich zvuk je moderní, těžkotonážní a zaručeně může každému nakopat prdel. Představte si takový mix Fear Factory, Deftones, Meshuggah a Machine Head. Kapela vznikla již v roce 1998 a má za sebou opravdu pestrou dráhu a nejeden úspěch. Svého času byli MNEMIC označeni za nejoblíbenější kapelu členů METALLICA, kteří je díky tomu vzali na nejeden koncert do role svých předskokanů!!!

RAUNCHY
www.myspace.com/raunchy
tihle dáni už to táhnou od roku 1992, byli vůbec úplně první dánskou metalovou kapelou, která podepsala kontrakt s největším metalovým labelem NUCLEAR BLAST RECORDS a již v roce 2002 vystupovali na prestižním německém metalovém festivalu Summer Breeze. Svým orginálním mixem brutálních riffů a až popové nasládlé electro něžnosti docíli témeř neuvěřitelného. Stávali se headlinery velkých metalových festivalů, ale zrovna tak jejich songy hráli leckteré komerčně laděné rádia a díky tomu zasáhli široké spektrum posluchačů a vystřelili se do první evropské ligy. Jejich videoklik k písni "Watch Out" se hrál jak na MTV, tak na VIVA. Kapela obráží největší evropské festivaly Wacken, With Full Force, dánský Roskilde Festival a další.

V roli předskokanů se na tomto evropském tour představí italští ARCADIA (www.myspace.com/arcadiabastardcore), kteří svoji hudbu označují jako alternative/hardcore/metal a Angláni GETHIKA (www.myspace.com/gehtika), hrající mix na pomezí hardcore/thrash/metalu, a v neposlední řadě metalový inovátoři NEOSIS ze Švýcarska (www.myspace.com/neosisofficial) s jejich future metalovým nášlehem!!!


5.5. 2012
ČESKÝ KRUMLOV - klub FabriČKa (ulice Za Jitonou)
http://www.facebook.com/FabriCKaklub

Start celé akce bude již od 19:00!!!

Předprodej vstupenek:  České Budějovice - Mighty Bar  Velbloud a Melodie Voříšek (U Černé věže 8), v Českém Krumlově, poté přímo na baru v klubu FabriČKa a na čerpací stanici Benzina (Budějovická ul). Cena lístku v předprodeji je 250,- a na místě 299,-. Rezervace lístků bude možná i pro přespolní. Bližší informace o rezervaci lístků získáte na info@antistar-production.com

Facebook:  http://www.facebook.com/events/372848866071645/


Comments
Add new comment

Name:
Web:
Text:
:) :( :-D :-P :-I :-S ;-) :-O :-* }:-0 8-) $-D :-X :`} :-V :,-( [:o) O:o) >:-> :-! (B)    URL: www.* | http://*
8 and 8? [numerically]