close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

Evoke Thy Lords - Escape To The Dreamlands


Reviews (Metal)


Written by Guzdan on Monday 3.5.2010 20:11, read: 2070×

http://hardworld.org/uploads/posts/1221657850_epl.jpgEvoke Thy Lords - Escape To The Dreamlands CD reedice 2010 (Stygian Crypt Productions)
Pokud jste si alespoň někdo všiml , že pěji chvalozpěvy na vydavatelství Stygian Crypt Productions, tak mám proč. Z dílny vydavatelství vyjde vždy velmi kvalitní kapela se zajímavou hudbou.
Není tomu ani jinak u skupiny Evoke Thy Lords, která má na svém kontě tři alba a jeden split CD se skupinou Twofaced. Album Escape To The Dreamlands bylo natočeno a vydáno už v roce 2008 v digipack obalu s brutálně dobrým zvukem. Skupina svou činnost započala v roce 2002 a hned od prvopočátku až doposud zařadila svou tvorbu do epos melodický Doom metal. Ani toto album není odlišné, naprosto dobře zpracovaná tvorba ve vlastním podání, zajímavě poslechové podání. Pokud bych je měl k nějaké skupině přirovnat, tak dosti se alespoň na tomto albu opírají o tvorbu My Dying Bride, ale jak jsem už napsal ve vlastním podání žádná duplicita, žádná kopírka.

Album obsahuje 10 skladeb + jedno intro v trvání 36:50 minut. Skladby můžete opět vyslechnout z profilu skupiny, nebo ze stránek , ať jste v obraze. Zpíváno v Aj mužským murmurem , hluboce posazeným a dívčím melodickým zpěvem. Lahůdka a bonbónek, to celé posazeno do Doom stylu, který popisuji výše + přidány varhany a flétna , takže v lehkém dokreslení Gothic. Jak píši zajímavé. Krom toho, skupina není uznávána jen v Rusku , ale i v dalších koutech Evropy. Toto si pořiďte, vyplatí se to.

Untitled
Towards Yuggoth
Coming from Beyond
Untitled
The Awakening of the Sleeping One
Untitled
Daemonolatry
The Prophecy: Rising Chaos
Seared by Eerie Might
Untitled
The DreamlandsDoom-Art.Ru compilation 2005
Doom-Art.Ru compilation 2007
Escape to the Dreamlands 2008
Twofaced 2009

Sergey Vagin - kytara
Alexey Kozlov - basa
Alexander Mironov - bicí
Irina Drebushchak - zpěv, flétna
Yury Kozikov - kytara
+
hosté
http://www.evokethylords.com
http://sc.eclipse.bestweb.ru


Comments
Add new comment

Name:
Web:
Text:
:) :( :-D :-P :-I :-S ;-) :-O :-* }:-0 8-) $-D :-X :`} :-V :,-( [:o) O:o) >:-> :-! (B)    URL: www.* | http://*
0 and 3? [numerically]