close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

Interprets - Album listing


Imortela

Imortela/-
Nevěřím na sliby (Demo) 2005  R
Nesmrtelný 2008  R
MMXI (Singl) 2017  R
Established:2005
Genre:Melodic Heavy Metal
Origin:Otrokovice - Czech Republic
Active:still active
Web:http://www.imortela.cz

Sample

Kapelu IMORTELA založila v roce 2005 čtveřice muzikantů toužících hrát a tvořit vlastní skladby ve stylu "melodic metal". Jako každá kapela i IMORTELA si prošla personálními změnami, z původní sestavy v kapele dodnes působí pouze zpěvačka Kateřina Bartoňová a kytarista Marek Bartoň.

Své první CD s názvem "Nevěřím na sliby" kapela vydává v roce 2005. Toto CD obsahuje např. svižnou hitovku "Dokonalý", která dodnes nechybí v playlistu kapely.

 

Po krátkém čase kapela přibírá pátého člena, a to na post klávesisty. V této sestavě IMORTELA v roce 2007 natáčí své druhé CD s názvem „Nesmrtelný“. I tohle CD obsahuje několik hitovějších skladeb, jako např. Nesmrtelný, Pár tónů, White dream. Fanoušky byla deska velmi dobře přijata a dodnes je o ni zájem.

 

Další plackou kapely je singl MMXI, vydaný v roce 2011, obsahující skladby „ Bouře“ a „Šestý smysl“.

Následující období kapely se již nese v duchu celkově tvrdšího soundu, a to především díky výměně kláves za druhou kytaru.

Další studiové počiny IMORTELA vydává jednotlivě, v roce 2014 jde o skladbu „Dávné prokletí", ke které kapela pořizuje také svůj první oficiální videoklip, nebo v roce 2015 o skladby „Nechci odejít“ a „You make me feel". Tyto a další nové skladby budou součástí dalšího řadového CD, které IMORTELA vydá...
 

Tolkki - Kytara, Doprovodný zpěv

Šolochov - Kytara

Pedros - Bicí

Jurrrda - Baskytara

Imortelka - Zpěv