close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

Interprets - Album listing


Eufory

Eufory/-
Flying Island Eufory 2015  R
Established:2008
Genre:Heavy/Power Metal
Origin:Martin - Slovakia
Active:still active
Web:http://eufory.sk/

Sample

Bio a historia 2008 - 2013 : Zrod skupiny EUFORY.

 

Zakladajúci člen kapely - bubeníčka Miriama Hodoňová. Spočiatku sa EUFORY formovala ako revivalová skupina hrajúca skladby od legendárnych DEF LEPPARD. Neskôr sa formuje terajšia zostava EUFORY s odklonom od revivalu k tvorbe vlastných skladieb .

 

2014 : EUFORY nahráva prvý oficiálny singel s názvom „From The Other World“ .

 

2015 : Pozvanie na post manažéra prijal Štefan „LSD“ Dibdiak. Presadzuje postupné získavanie skúseností a pomocou súťaží pre začínajúce kapely v priebehu roka dávať o sebe vedieť . EUFORY takto žne prvé úspechy u fanúšikov, porotcov i širšieho publika. Zároveň „LSD“ podporuje nahrávanie a vydanie prvého CD kapely . To vychádza 6/2015. “FLYING ISLAND EUFORY” je názov prvého albumu kapely EUFORY .

 

2016 : EUFORY vyráža na svoje prvé turné po kluboch a vystupuje i na festivaloch . Kapela sa so skladbami z prvého albumu zúčastňuje úspešne v rozhlasových i TV hitparádach na SK i CZ ( Fajn rock muzic, Rebeca, Rádio pre život , TOPfest TV, Fajn rock TV ...) . Na jeseň 2016 kapela obmedzuje svoje vystupovanie , aby sa mohla venovať príprave nových skladieb na svoj druhý album. Vystupuje len ako hosť na finále Rockovej Maturity 2017 a na akcii Spomienka na Lemmyho , kde sa predvedie s repertoárom legendárnych Motörhead .

 

2017 : Kapela obmedzuje vystupovanie a pripravuje nahrávanie svojho druhého albumu . Vydanie je naplánované na leto 2017