close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

ExSxMx - Velmineočekávatelné E.S.M.


Reviews (Metal)


Written by Guzdan on Tuesday 10.5.2016 17:58, read: 936×
/files/images/alba/kedar.jpg

ExSxMx - Velmineočekávatelné E.S.M.  CD 2016 (opět vlasní režie)
Protože je apríl je správný čas na taškařice, právě 1. dubna 2016 vydala mostecká skupina ExSxMx již své 4 album, nazvané Velmineočekávatelné E.S.M. 
40 minutový monolit [2] stabilizované sestavy tří mamlasů (dva aktivní hudebníci jsou ničeni zvukomilným nýmandem), je opentlen dalšími kompozity [1 a 3], v nichž se dvakráte mihne hostující regionální houslový nebojsa, opět destruován fyzicky a psychicky stejným úchylem. V závěru si může posluchač odpočinout u obchodování [4] sága s podomácky zbastleným synťákem. Zanedbatelný skrytý bonus budiž skutečnou odměnou opravdovým fandům. 
Po okraj vylisovaný disk je vydán v edici 300ks., všechny opatřeny ručně vizualizovanýmim originálními obaly. Jak už bylo řečeno u desky debutové (7305, 2014), nadprůměrný zvuk si vychutnáte pouze na kvalitní aparatuře při správně zvolené hlasitosti. 
Tak toto kapela sama o sobě.

 

Dalším albem ExSxMx je Velmineočekávatelné E.S.M., vydané po skoro 3 letech. Opět se jená o noise, industriál, hluk teď doplněno o housle a saxofon. Kedar Lepok a partička znovu attakuje posluchačstvo v novém provedení, s novými nápady. Stále nevyčerpaný ropný vrt,  kde lze experimentem zhodnotit nápaditost. Jasně toto neskousne spoustu lidí, snad jen duševně chorý. Víme proč, vím jak, víme kdo, ale kde je. Vše před lety začalo jako Eine Stunde Merzbauten, dnes si můžete ve skratce vybrat název seskupení, nebo si udělat vlastní, mě vyhovují dva názvy pro ExSxMx a to zaběhlý Eine Stunde Merzbauten a nově vytvořený Evu svrbí míca. 
Pro vyslechnutí doporučujeme objednat vystoupení ExSxMx (napsat na Kedar Lepok) a rovnou si zajistit odvoz na psychiatrickou léčebnu. 
Radku opět si nás dostal.


www.facebook.com/facebukviceComments
Add new comment

Name:
Web:
Text:
:) :( :-D :-P :-I :-S ;-) :-O :-* }:-0 8-) $-D :-X :`} :-V :,-( [:o) O:o) >:-> :-! (B)    URL: www.* | http://*
5 and 11? [numerically]