close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:
icon

Rozhovor s Witch Hammer


Interviews / Reports


Written by Guzdan on Monday 18.12.2017 12:57, read: 927×
/files/images/rozhovory/22047267_1673700609368776_205889956_o.jpg

Alan - Tak tomu máme skoro rok, kdy jsme dělali naposledy rozhovor do rádia. Co nového v kapele? Personální změny? Dlouhohrající album?
Witch Hammer - Personální změny již 2 roky žádné a ano máme novou desku s názvem D-Generace a je to rock n rolová šupa co nemá obdoby.-))


Alan - Že jste přešli z Angličtiny na Češtinu, o tom jsme se už bavili minule. Máte kvůli tomu více pozvánek na hraní?
Witch Hammer - Ano koncerty se pomalu ale jistě shromaždují a myslím, že právě teď máme už i nějakých 4-5 koncertů na příští rok jistých...


Alan - K nové desce jsou venku dva klipy. To je docela dobrý. Začali jste žít i youtube. Co vás k tomu vedlo?
Witch Hammer - Kapela co nedělá klipy se uzavírá do jeskyní, stejně jako kapely co hrajou skvěle, ale nekoncertují...Youtube a ostatní webové vymoženosti nám hodně pomáhají v propagaci kapely a našeho špinavě pekelného rock n rollu-)) hellyeah


Alan - K prvnímu klipu jsme se už vyjadřovali v tištěném rozhovoru. Co klip číslo 2. D-Generace. Byly ohlasy nějaké? Kladné i záporné?
Witch Hammer - Ohlasy ke klipu D-generace jsou zatím super, klip se pomalu dostává dále a dále k lidem. Takže za mě je to úspěch a budem jenom rádi, když lidi budou naše klipy sdílet a kapelu WITCH HAMMER jako celek podporovat...


Alan - Co dalšího obrazového bude následovat? Stále ještě k albu D-Generace? A nebo už příprava promo klipu k dalšímu albu?
Witch Hammer - No je v plánu ještě jeden klip, ale uvidíme jak vyjdem s financema. Jestli to bude dobré, tak do konce roku bude ještě jeden klip a po novém roce budem asi nahrávat opět singl.  my Nespíme nikdy a máme rozdělány nové songy a ty vypovídají za vše. Je to rock n roll o level výše jako děláme teď. Takže my nespíme na vavřínech, ale tlačíme to dál a dál. Nový singl bude vzor WITCH HAMMER pro rok 2018 a máte se na co těšit. Podepsali jsme smlouvu se samotným pánem pekel, takže kvalita a hudební projev je zajištěn.-)))


Alan - Doufám že vás nesleduji jen já, ale další lidi. Je vidno že rostete. Tak jaké jsou vaše úspěchy za poslední rok? Co vás - nás čeká na rok 2018?
Witch Hammer - Úspěch za rok 2017 je už pro nás hlavně to, že máme novou desku a nového managera Mirka, který nám úplně obnovil merchandise a kapelu tlačí do celé republiky. Touhle cestou mu děkuji... A na rok 2018 chystáme již zmíněný singl a spoustu koncertů a hlavně pekelných rock n rollových show... Muziku děláme již 18 let a né kvůli egu, penězům nebo slávě, ale proto abychom dokázali hlavně sami sobě, že na to máme a že ty roky strávené ve zkušebnách a ježděním po koncertech, se nám vrátí v podobě odezvy fanoušků... Nejsme kapela typu - hele vrazíme do propagace mega a ono se nám to do roka vrátí.-)) Tak to bohužel u nás funguje, my živíme rodiny, chodíme do práce, takže vše co máme, je naše nadšení a pekelný chtíč pro rock n roll co hrajem-)


Alan - Díky za rozhovor a závěrem si řekněte co chcete.
Witch Hammer - Na konec řeknu jen tohle - Choďte na naše koncerty, když už některým lidem, jak tak sleduji, je zatěžko koupit si orig.cd a raději to stáhne z internetu, tak aspoň na ty koncerty přijďte a podpořte nás. Bez Vás to nejde...ROCK N ROLL HELLLLL


http://www.witchhammer.cz/

 


 


Comments




Add new comment

Name:
Web:
Text:
:) :( :-D :-P :-I :-S ;-) :-O :-* }:-0 8-) $-D :-X :`} :-V :,-( [:o) O:o) >:-> :-! (B)    URL: www.* | http://*
1 and 0? [numerically]