close

Rating:

Your Rating:

(Minus - Worst   ;   100% -Best)

Search:

Hudební pořad Rock Session.

Hudební pořad Rock Session je určen pro rockové/metalové/crossover apod. kapely, které působí na území ČR, hrají vlastní muziku a mají zájem se představit cca. 2000 každodenních posluchačů Rádia Gothic, z nichž významnou část tvoří posluchači z okolních států. Jedná se o 30 minutový moderovaný pořad, ve kterém vaše kapela představí 4-5 nových skladeb. Následně bude tvorba kapely zavedena do databáze rádia a skladby zařazeny do standardního vysílání.

Pořad bude odvysílán v sobotu (premiéra) a následující středu (repríza) od 18 hodin na rádiu Gothic. Souběžně bude záznam pořadu umístěn na webu rádia – www.radiogothic.net kde probíhá hlasování fanoušků a kde je následně pořad umístěn do archivu, tak, aby jej bylo možné kdykoliv dohledat.

Podmínky účasti.

1. Kapela bude prezentovat vlastní tvorbu, ke které vlastní veškerá práva.
2. Kapela bude avizovat na svém Facebook profilu svoji účast v pořadu Rock Session.
3. Kapela věnuje 3 CD nosiče/ trička do soutěže.

Budeme rovněž potěšeni, když si přidáte FB profil Rádia Gothic do oblíbených. Děkujeme.

www.facebook.com/RadioGothic

Technické zajištění.

Pořad je vyráběn ve spolupracujícím nahrávacím studiu Master Sound s.r.o. v Brankovicích, na silnici E50, mezi Brnem a Uherským Hradištěm. Natáčení probíhá po dohodě, obvykle v sobotu, či neděli, v dohodnutém čase.

Vzhledem k tomu, že Rádio Gothic je rádiem neziskovým, náklady na výrobu pořadu a následné zanesení nahrávek kapely do databáze rádia, ve výši 1.500,-Kč si hradí kapely samy.

Pokud máte zájem se přidat k Rádiu Gothic a natočit svůj vlastní díl pořadu Rock Session, kontaktujte Standu Zhejbala na telefonu 777 629 661, nebo mailem zhejbal@atlas.cz

Adresa studia: Master Sound s.r.o., Milana Diase 75, 683 33 Brankovice. Studio má vlastní parkování, velmi slušné zázemí pro muzikanty ( vybavenou kuchyň, koupelnu, pokoj pro muzikanty, velký balkon pro kuřáky...) GPS souřadnice : 49°9'8.708"N, 17°7'55.787"E